Dodane przez Paulina - pon., 06/21/2021 - 10:44
„Sopot 1901–2021”: spotkanie autorskie z Izabellą Frączyk, 9 lipca, 18:00

Podstawowe informacje

Data wydarzenia
Opis wydarzenia

Zapraszamy na kolejne organizowane przez Bibliotekę Sopocką wydarzenie z cyklu „Sopot 1901–2021”. Tym razem w ramach obchodów 120-lecia Sopotu rozmawiać będziemy z pisarką Izabellą Frączyk, autorką książki pt. „Koniec świata”, w której Perła Bałtyku odgrywa istotną rolę. Spotkanie odbędzie się 9 lipca o 18:00 w internetowych progach Sopoteki.

O autorce:

Urodziła się 4 lipca 1970 roku w Krakowie. Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Przez lata poświęcone pracy zawodowej zajmowała się zarządzaniem i organizacją działów sprzedaży w krajowych i międzynarodowych korporacjach, by finalnie zostać samodzielnym doradcą w zakresie tworzenia i wdrażania systemów naprawczych dla małych i średnich firm. Pisarstwem zajmuje się od 2009 roku.

O książce:

Prawie trzydziestoletnia Marylka, atrakcyjna i bystra, porzucona przed kilku laty przez narzeczonego, wciąż pozostaje singielką z widokami na obiecującą karierę w agencji reklamowej. Pewnego dnia wpada w oko firmowemu przystojniakowi Marcelowi. Wskutek intrygi kolegi z pracy para nieoczekiwanie spędza romantyczny weekend w Sopocie. Po powrocie Marcel bez słowa wyjeżdża na szkolenie do Madrytu, Maryla zaś z zaciśniętymi zębami stara się sprostać wyzwaniu, jakim jest współpraca z jednym z najbardziej wymagających, a zarazem najbardziej atrakcyjnych klientów - Krzysztofem Gawłowiczem. Właściciel międzynarodowej firmy okazuje się uroczym mężczyzną, któremu dziewczyna wyraźnie się podoba… Tymczasem świat przygotowuje się na prorokowaną przez Majów zagładę. Czy jego koniec będzie pretekstem do nowego początku w życiu Marylki?

(źródło: lubimyczytac.pl)

Opublikuj

Opublikuj