Dodane przez julia.zamiela@… - pt., 07/23/2021 - 06:53
Spacer po Sopocie „Razem w plenerze” 7 sierpień o 11.00

Filia nr 8 Sopockiej Biblioteki zaprasza na spacer po Sopocie „Razem w plenerze”.
Wydarzenie odbędzie się w sobotę 7 sierpnia 2021 roku o godzinie 11.00.
Zbiórka przy SKM Kamienny Potok(pętla autobusowa).

Szczegółowe informacje dostępne pod numerem: 58 550 66 74 (w godzinach otwarcia filii) lub na mediach społecznościowych Biblioteki Sopockiej.

Przewodnikiem spaceru będzie Włodzimierz Śliwiński prezes Koła Polskiego Klubu Ekologicznego „Sopockie Potoki”.

Włodzimierz Śliwiński jest absolwentem WSWF w Gdańsku-Oliwie (1974), emerytowanym nauczycielem wychowania fizycznego w szkołach podstawowych Trójmiasta (w latach 1974-1984) oraz wykładowcą w WSWFiT w Sopocie na kierunku Turystyka i Rekreacja ; wraz ze studentami organizował i prowadził rajdy piesze po sopockiej przyrodzie. Współpracuje z sopockimi szkołami i przedszkolami w zakresie wczesnej edukacji ekologicznej podczas zajęć na łonie sopockiej przyrody. Prowadził również ogólnodostępne spacery (bez ograniczeń wiekowych) w ramach cyklu „Sekrety sopockiej przyrody”. Jego pasją jest fotografowanie przyrody, zaś mottem: radosna aktywność.
Przed spacerem należy zapoznać się z regulaminem wydarzenia.

Zapraszamy!