Dodane przez magdalena.przy… - pt., 07/24/2020 - 07:06
Spacer "Razem w plenerze" 29.08.20

Filia nr 8 Sopockiej Biblioteki serdecznie zaprasza na spacer po ciekawych zakątkach sopockiej przyrody: „Razem w Plenerze”.

29 sierpnia (sobota) 2020 r., o godz. 11.00 zbiórka przy  SKM Kamienny Potok

Przewodnikiem będzie Włodzimierz Śliwiński współzałożyciel i prezes Koła Polskiego Klubu Ekologicznego „Sopockie Potoki”.

Pan Włodzimierz Śliwiński jest absolwentem WSWF w Gdańsku-Oliwie (1974), emerytowanym nauczycielem wychowania fizycznego w szkołach podstawowych Trójmiasta (w latach 1974-1984) oraz wykładowcą w WSWFiT w Sopocie na kierunku Turystyka i Rekreacja ; wraz ze studentami organizował i prowadził rajdy piesze po sopockiej przyrodzie.

Współpracuje z sopockimi szkołami i przedszkolami w zakresie wczesnej edukacji ekologicznej podczas zajęć na łonie sopockiej przyrody. Prowadził również ogólnodostępne spacery (bez ograniczeń wiekowych) w ramach cyklu „Sekrety sopockiej przyrody”.

Jego pasją jest fotografowanie przyrody, zaś mottem: Radosna aktywność.

Z powodu ryzyka zakażenia koronawirusem przed spacerem należy zapoznać się z regulaminem spaceru dostępnym do wglądu w Filii nr 8 (Sopot, Mazowiecka 26) oraz na stronie www Sopockiej Biblioteki.

Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem: 58 550 66 74 (w godzinach otwarcia filii).