Dodane przez julia.zamiela@… - pt., 06/17/2022 - 11:46
Wystawa fotografii Danuty Kobylarz, 1 lipca - 31 sierpnia, w godzinach otwarcia filii Kamionka

Od 1 lipca do 31 sierpnia w filii Kamionka będzie można podziwiać wystawę fotografii motyli i owadów autorstwa Danuty Kobylarz. Zdjęcia zostały wykonane w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym.

Danuta Kobylarz jest członkiem Klubu Turystów Pieszych "Bąbelki" i sympatykiem Stowarzyszenia GR3miasto, które w uzupełnieniu wycieczek rowerowych, organizuje także wędrówki piesze. Pani Danuta często angażuje się w poszerzanie naszej wiedzy o ciekawostki skrywające się w lasach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Wieloletnie wędrówki pozwoliły poznać jej mnóstwo ciekawych stworzeń i miejsc, które (z talentem i humorem) fotografuje.

Zapraszamy do oglądania wystawy w godzinach otwarcia filii.

1.07-31.08.2022

Filia Kamionka / Sopot, ul. Mazowiecka 26