« All Events

• This event has passed.

Otwarcie Przylesia i „Opowieści drzew” – baśniowe popołudnie pod lasem

15 maja, 17:0019:00

grafika z ilustracją drzew na dole, na górze falowany napis "to właśne baśnie" i zdjęcie szymona góralczyka

Serdecznie zapraszamy wszystkich stęsknionych czytelników i czytelniczki na oficjalne otwarcie Przylesia w jej nowej siedzibie przy ulicy 23 Marca 32.

Program wydarzenia:

O 17:00 oficjalnie przywitamy was w nowym miejscu i opowiemy co nieco o przestrzeni filii,
o 17:30 wystąpi bajarz i podróżnik Szymon Góralczyk, który opowie baśni pod tytułem „Opowieści drzew”. Bo nie wiemy, czy wiecie, ale drzewa potrafią mówić. Mają własny język i wiele do przekazania również nam, ludziom.
A po wysłuchaniu baśni zapraszamy do wspólnego tworzenia mapy ulicy 23 Marca pod czujnym okiem kierowniczki filii, Marii Stankiewicz.

Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy kwietno-drzewne upominki.

O nowej lokalizacji: filia została przeniesiona do budynku oddalonego o 500 metrów od starej lokalizacji. Teraz znajduje się tuż przy przystanku autobusowym Okrężna 01 (obsługiwane linie: 117 i 143). Filia jest dostosowana do osób z niepełnosprawnością ruchową.

W przypadku potrzeby skorzystania z usługi tłumacza migowego na wydarzeniu prosimy o kontakt mailowy: ewa.lewandowska@mbp.sopot

Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu „To właśnie baśnie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Date:
Time: