Ładowanie Wydarzenia

« All Events

Porozmawiajmy o… konwersacje po polsku

17 czerwca, 17:3018:30

grafika promująca spotkania konwersacyjne w języku polskim

Jeżeli macie ochotę porozmawiać po polsku w miłym towarzystwie przy kawie i herbacie, pozbyć się blokady językowej, poszerzając słownictwo bez prac domowych i niepotrzebnego stresu zapraszamy serdecznie do filii literackiej w każdy trzeci poniedziałek miesiąca.  Zajęcia poprowadzi Anna Domagalska.

Do zobaczenia!

Anna Maria Domagalska – urodzona w 1977 roku w Gdyni, zamieszkała w Sopocie. Absolwentka Wydziału Filologiczno-Historycznego Uniwersytetu Gdańskiego, kierunek: historia. Nauczyciel historii i języka angielskiego w V Liceum Ogólnokształcącym w Gdyni i w Prywatnej Szkole Podstawowej „Liber” w Gdyni. Następnie pracownik czytelni naukowej Biblioteki Gdańskiej PAN. Aktualnie kierownik filii Literackiej Biblioteki Sopockiej. 

Jest autorką programu nauczania historii z elementami języka angielskiego dla szkół podstawowych zatwierdzonego przez kuratorium. Jej pasją są książki, zwłaszcza literatura fantastyczna i sensacyjna. Sama pisze. Właśnie kończy powieść fantastyczną zatytułowaną „Czarne pudełko”. Mówi biegle po angielsku. W Sopotece prowadziła „Mówimy po polsku” – cykliczne spotkania konwersacyjne dla cudzoziemców we współdziałaniu z Sopockim Centrum Integracji i Wsparcia Cudzoziemców, mające na celu naukę języka polskiego oraz integrację. 

Szczegóły

Data:
17 czerwca
Godzina:
17:30–18:30
Kategorie Wydarzenie:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Literacka
ul. Kraszewskiego 26
Sopot, pomorskie 81-814 Poland
+ Google Map
Phone
519391596
Skip to content