Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To wydarzenie minęło.

Pracownia plastyczna z Agatą Półtorak

22 listopada, 2023, 17:0019:00

z lewej strony pomarańczowe tło i napis: miniart: pracownia plastyczna z Agatą półtorak, z prawej zdjęcie lampionu z liściem paproci oraz suszonymi liśćmi

„Pracownia plastyczna” to twórcze zajęcia plastyczne przeznaczone dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat, które od stycznia 2023 roku raz w miesiącu odbywają się w filii Kamionka Biblioteki Sopockiej. Warsztaty prowadzi Agata Półtorak – artystka z ogromnym doświadczeniem warsztatowym i w pracy z dziećmi, mająca głowę pełną pomysłów i twórczych projektów, która skutecznie inspiruje dzieci do działania.  

Spotkania z cyklu „Pracownia plastyczna” pozwalają młodym artystom rozwinąć wyobraźnię oraz umiejętności manualne. Uczestnicy warsztatów mogą posmakować różnych oryginalnych technik plastycznych, by znaleźć te, które odpowiadają im najbardziej. Razem z prowadzącą dołożymy starań, aby warsztaty plastyczne na Kamionce dawały młodym twórcom poczucie sprawczości i ogromną satysfakcję z ukończonych dzieł.  

Chcielibyśmy, aby zajęcia stanowiły też okazję do odpoczynku psychicznego dla dzieci szkolnych, by były dla nich formą własnej ekspresji twórczej i chwilą na złapanie oddechu między odrabianiem zadań domowych a zajęciami pozalekcyjnymi.  

Podczas listopadowych warsztatów wykonamy ozdobne lampiony z kalki technicznej i suszonych roślin. 

Liczba miejsc ograniczona. Na zajęcia obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 605 787 330.  

Dofinansowano za środków Miasta Sopotu. 

Szczegóły

Data:
22 listopada, 2023
Godzina:
17:00–19:00
Kategorie Wydarzenie:
, ,

Miejsce wydarzenia

Kamionka
Mazowiecka 26
Sopot, pomorskie 81-862 Poland
+ Google Map
Phone
605787330
Skip to content