Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Pracownia plastyczna z Agatą Półtorak

17 kwietnia, 17:0018:00

grafika promująca pracownię plastyczną w kamionce

„Pracownia plastyczna” to twórcze zajęcia plastyczne przeznaczone dla dzieci w wieku szkolnym (7-13 lat), które odbywają się raz w miesiącu przez cały 2024 rok z wyłączeniem miesięcy wakacyjnych.

Spotkania z cyklu „Pracownia plastyczna” pozwalają młodym artystom rozwinąć wyobraźnię oraz umiejętności manualne. Uczestnicy warsztatów mogą posmakować różnych oryginalnych technik plastycznych, by znaleźć te, które odpowiadają im najbardziej. Razem z prowadzącą dołożymy starań, aby warsztaty plastyczne na Kamionce dawały młodym twórcom poczucie sprawczości i ogromną satysfakcję z ukończonych dzieł.

W 2024 roku każde ze spotkań odbywających się w ramach „Pracowni plastycznej” poświęcone zostanie innej dziedzinie polskiej sztuki ludowej. Wspólnie z młodymi artystami będziemy odkrywać tradycyjne techniki z różnych regionów naszego kraju i uczyć się jak wykonać wycinanki, kwiaty z bibuły i opłatków czy drewniane ptaszki we wszystkich kolorach tęczy. Zapraszamy na twórczą wędrówkę śladami zwyczajów ludowych!

Na kwietniowych warsztatach wykonamy indywidualnie zabawkę: kurka dyngusowego.

Spotkania prowadzi Agata Półtorak – artystka z ogromnym doświadczeniem warsztatowym i w pracy z dziećmi, mająca głowę pełną pomysłów i twórczych projektów, która skutecznie inspiruje dzieci do działania.

Details

Date:
17 kwietnia
Time:
17:00–18:00
Event Categories:
, ,

Venue

Kamionka
Mazowiecka 26
Sopot, pomorskie 81-862 Poland
+ Google Map
Phone
605787330
Skip to content