Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To wydarzenie minęło.

Wernisaż i wystawa haftów Bogumiły Harań „Igłą malowane”

20 listopada, 2023, 11:0029 grudnia, 2023, 19:00

na zdjęciu haftowany obraz przedstawiający dziewczynę, która siedzi przy oknie, za oknem ocean. dziewczyna haftuje z błękitnych nici

Zapraszamy do Koca i książki na wystawę haftów Bogumiły Harań. Prace będzie można oglądać od 20 listopada do 29 grudnia.

Wernisaż odbędzie się 23 listopada o 17:00.

Bogumiła Harań o sobie: 

Jestem emerytowaną nauczycielką. Całe swoje życie zawodowe poświęciłam pracy z młodzieżą ze szczególnymi potrzebami. Obecnie prowadzę terapię zajęciową dla dorosłych, organizowaną przez Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym SPON w Sopocie. W pracy tej wykorzystuję różne techniki plastyczne i rękodzielnicze. 

Wieloletnie zamiłowanie do haftu zaowocowało pracami, które pragnę Państwu przedstawić. Są to obrazy o różnej tematyce – portret, scenki rodzajowe, martwa natura. 

Uczestniczyłam w kilku wystawach zbiorowych, organizowanych przez Galerię Haft w Rumii. Miałam też kilka wystaw indywidualnych w Bibliotece Sopockiej i Gdańskiej. 

Swoim zamiłowaniem do haftu pragnę zachęcić innych do szukania swoich życiowych pasji i realizowania ich poprzez swoja twórczość. Własna praca twórcza daje bardzo dużo satysfakcji, radości a zwłaszcza kształtuje wiarę w siebie i swoje umiejętności. Wypełnia też pustkę, która często towarzyszy osobom odchodzącym na emeryturę lub pozostającym bez pracy. Warto spełniać swoje marzenia i pasje. 

Szczegóły

Początek:
20 listopada, 2023, 11:00
Koniec:
29 grudnia, 2023, 19:00
Kategorie Wydarzenie:
,

Miejsce wydarzenia

Koc i książka
Kazimierza Wielkiego 14
Sopot, pomorskie 81-773 Poland
+ Google Map
Phone
661591544
Skip to content