Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To wydarzenie minęło.

Wystawa obrazów Alicji Walczak

4 sierpnia, 2023, 08:0028 sierpnia, 2023, 20:00

Event Navigation

Zapraszamy na wystawę „Piękno życia” malarstwa Alicji Walczak.

Ekspozycja będzie dostępna do obejrzenia w Sopotece, Kościuszki 14 w dniach 4-26 sierpnia w godzinach otwarcia placówki.
W ramach wystawy, w Sopotece odbędzie się także wernisaż. Zapraszamy 4 sierpnia o godzinie 17:30. Wstęp wolny.
Alicja Walczak – urodzona w Gdańsku artystka malarz, fotografik. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, gdzie w 2010 roku na wydziale Grafiki obroniła dyplom pracą „Energia Światła”. Posiada również dyplom Uniwersytetu Warszawskiego, na którym ukończyła studia na wydziale Dziennikarstwa oraz jest absolwentką Wyższej Szkoły Komunikacji Społecznej w Gdyni. Tłumacz języka włoskiego. Pasjonatka śpiewu, tańca i sportu. Podróżniczka. Brała udział w zbiorowych plenerach oraz wystawach w Polsce i za granicą. Jej prace znajdują się w kolekcjach we Włoszech, Norwegii i USA.
Poprzez malarstwo sztalugowe Alicja Walczak przekazuje głębię swoich doznań związanych z pięknem otaczającego nas świata, podróży, jaką zwie życie, a także obrazów życia wewnętrznego, związanego z rozwojem duchowym. Dzieli się swoim światem z obserwatorem poprzez symbolikę znaków, słowa i przestrzeni duchowej.
Strona internetowa artystki: https://www.alicjawalczak.com/
(Źródło opisu: materiały artystki)

Szczegóły

Początek:
4 sierpnia, 2023, 08:00
Koniec:
28 sierpnia, 2023, 20:00
Kategorie Wydarzenie:
, ,
Witryna internetowa:
https://fb.me/e/38CXreiGX
Skip to content