Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Wyszywamy w bibliotece: warsztaty haftu płaskiego dla każdego

15 kwietnia, 17:3019:00

grafika promująca wydarzenie warsztaty haftu płaskiego dla każdego

Biblioteka to dobre miejsce na spotkania lokalnej społeczności. Wykorzystajmy wspólną przestrzeń, by się spotkać i … powyszywać!

Kto dał się kiedykolwiek wciągnąć w haft ręczny, wie już jakie to wyciszające i wdzięczne zajęcie! A kto jeszcze nie wie – ma okazję spróbować.  Zajęcia poprowadzi Klaudyna Rozborska.

-Warsztaty przeznaczone dla wszystkich w wieku 8+ (młodsze dzieci mogą wziąć udział pod opieką osoby dorosłej).   

-Wszystkie potrzebne materiały i narzędzia będą dostępne na miejscu.   

– Osoby początkujące zaczną od kilku prostych ćwiczeń, natomiast kto ma już za sobą pierwsze kroki, od razu będzie mógł się zabrać za haftowanie wybranego motywu.   

– Każdy uczestnik wyszyje inspirowany naturą (lub własną wyobraźnią) mały obrazek na tkaninie, który zabierze ze sobą do domu.    

Zapisy: literacka@mbp.sopot.pl

Zapraszamy!

Klaudyna Rozborska: Na co dzień prowadzę zajęcia z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi poświęcone robótkom takim jak szycie, szydełkowanie, haft czy filcowanie w pracowni Małe Rzeczy w Sopocie. Od zawsze lubię manualne zajęcia, więc postanowiłam stworzyć przyjazne miejsce, w którym można nauczyć się podstawowych technik rękodzieła. Od czasu do czasu pojawiam się też z robótkami poza pracownią. Prywatnie jestem mamą nastolatki. Oprócz wytwarza ładnych małych i większych rzeczy (które jest też pretekstem do łapania równowagi w szalonej rzeczywiści i stwarzania okazji do spotkań i rozmów) lubię czytanie książek, kino i szwendanie się po lesie z psem. 

 

Details

Date:
15 kwietnia
Time:
17:30–19:00
Event Categories:
, , ,

Venue

Literacka
ul. Kraszewskiego 26
Sopot, pomorskie 81-814 Poland
+ Google Map
Phone
519391596
Skip to content