« All Events

Zielono mi! Sopocka majówka

2 maja, 12:0014:30

sopocka majówka zielono mi

Zapraszamy do udziału w tegorocznej sopockiej majówce!

Biblioteka Sopocka zaprasza do parku na Goyki, gdzie przygotowaliśmy dla Was:
➡️ o 12:00: spektakl „O najwspanialszym Piecuchu” w wykonaniu Teatru Barnaby.
Jest to historia jednego z trzech synów starego króla chcącego udowodnić ojcu, że jest wartościowym człowiekiem. W tym celu wyrusza na podbój świata na czarodziejskim koniu. Przy swoim boku ma zaczarowaną szablę, którą pokona każdego potwora. Na swojej drodze napotyka wiele przygód. Mierzy się z niejednym smokiem, rozwiązuje także liczne zagadki. Spektakl jest odgrywany w formie teatru figur drewnianych.
➡️ od 13:00: grę terenową „W baśniowym parku”. Po przedstawieniu zapraszamy do udziału w grze zorganizowanej w przestrzeni parku, podczas której uczestnicy odnajdą ukryte na mapie miejsca i pomogą baśniowym postaciom wrócić do ich opowieści.
Oba wydarzenia odbędą się na ulicy Goyki 1 (koło Miniteki) Zapraszamy!
Wydarzenie w ramach projektu „Biblio-fun” finansowanego ze środków miasta Sopotu.

Date:
Time: