Komunikaty

13 grudnia Sopoteka będzie czynna do 16:30

Ze względu na zamknięte spotkanie autorskie z pisarką Samanthą Shannon 13 grudnia Sopoteka będzie czynna do 16:30.

Zmiana godzin otwarcia Literackiej 16.11

16 listopada Literacka (ul. Kraszewskiego 26) będzie otwarta w godzinach od 10:00 do 15:30. Przepraszamy za nagłą zmianę.

Sopoteka otwarta w sobotę

W najbliższą sobotę, 18 listopada, Sopoteka będzie otwarta. Zapraszamy w godzinach 10:00-18:00.

Brak kodów do Legimi w listopadzie

Po nowe kody zapraszamy w grudniu 🙂

Wzrasta kara za przetrzymanie zbiorów

Od 2 listopada 2023 roku zwiększamy minimalną opłatę za przetrzymanie zbiorów w Bibliotece Sopockiej. Opłata za jeden dzień przetrzymania jednego zbioru wynosi teraz 40 groszy (wcześniej było to 10 groszy). To decyzja, która pomoże nam utrzymać nasze zbiory dostępne dla wszystkich czytelników i dbać o…

Sopoteka otwarta w sobotę

W najbliższą sobotę, 4 listopada, Sopoteka będzie otwarta. Zapraszamy w godzinach 10:00-18:00. Tego dnia odbędą się również sobotnie rozgrywki planszówkowe, na które zapisać można się TUTAJ.

Kody do Legimi na listopad

Zapraszamy po odbiór kodów do Legimi na listopad. Można je odebrać osobiście w każdej z naszych filii w godzinach ich otwarcia (TUTAJ znajduje się regulamin korzystania). Kody są dostępne do wyczerpania zapasów.

Literacka zamknięta do 5 listopada

Informujemy, że Literacka (ul. Kraszewskiego 26) będzie zamknięta do 5 listopada. W związku z tym wydarzenia zaplanowane w tym czasie w filii nie odbędą się. Za utrudnienia przepraszamy.

Skip to content