Współpraca

Zapraszamy do współpracy z Biblioteką Sopocką! Istnieje wiele możliwości i obszarów, w których możemy współpracować i działać dla rozwoju lokalnej społeczności oraz promocji kultury.

Niekomercyjne wsparcie twórczych osób i inicjatyw oddolnych

Masz pomysł na organizację ciekawego wydarzenia i szukasz przestrzeni, w której mogłoby się ono odbywać?
Jesteś autorem/autorką i chciał(a)byś zorganizować spotkanie autorskie wokół swojej książki?
Jesteś artystą/artystką i szukasz miejsca, w którym mógłbyś pokazać światu swoje prace?
Skontaktuj się z nami, a wspólnie postaramy się wykorzystać zasoby Biblioteki do tego, by wspomóc realizację twojego pomysłu.

Organizacja zbiórek

Mamy doświadczenie w organizowaniu różnych zbiórek dla OPP. Zbieraliśmy już dla: ukraińskich uchodźców, Pomorskiej Fundacji Bracia Mniejsi, Hospicjum im. ks. Dutkiewicza SAC, Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego im. prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku, Pomorskiego Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt „Ostoja”, Banku Żywności w Trójmieście czy Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Sopocie „Sopotkowo”.
Jeżeli jesteś wolontariuszem/wolontariuszką innej OPP i chciał(a)byś zorganizować u nas zbiórkę, to daj nam znać, a wspólnymi siłami zdziałamy jeszcze więcej dobra!

Współpraca komercyjna

Oferujemy możliwość wynajęcia przestrzeni Biblioteki w oparciu o umowy barterowe lub według obowiązującego cennika.
Sopoteka – galeria kultury multimedialnej mieszcząca się w budynku dworca Sopot Centrum (Kościuszki 14) – posiada salę, która może pomieścić do 250 osób. Oferuje profesjonalne nagłośnienie, rzutniki, komputer, stoły i inne elementy wyposażenia niezbędne do przeprowadzenia wykładu, warsztatów czy konferencji.

Skip to content