Nasze filie

filia Kamionka

Kamionka

ul. Mazowiecka 26

81- 862 Sopot

tel. 605 787 330

kamionka@mbp.sopot.pl

zdjęcie wnętrza filii przylesie, w środku są regały z ksiązkami, krzesła i siedzą ludzie, widć okna i szare zasłony

Przylesie

ul. 23 Marca 32

81-820 Sopot

tel. 661 798 153

przylesie@mbp.sopot.pl

filia Literacka

Literacka

ul. Józefa Kraszewskiego 26

80-814 Sopot

tel. 519 391 596

literacka@mbp.sopot.pl

filia Broadway

Broadway

ul. Kolberga 9

81-881 Sopot

Kontakt: 519 720 786

broadway@mbp.sopot.pl

lorem ipsum

Koc i Książka

ul. Kazimierza Wielkiego 14

81-729 Sopot

Kontakt: 661 591 544

kociksiazka@mbp.sopot.pl

lorem ipsum

Miniteka

ul. Jakuba Goyki 1

81-715 Sopot

Kontakt: 519 720 620

miniteka@mbp.sopot.pl

filia Sopoteka

Sopoteka

ul. Tadeusza Kościuszki 14

81-704 Sopot

Kontakt: 500 663 485

sopoteka@mbp.sopot.pl

Skip to content