Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To wydarzenie minęło.

Dyskusyjny Klub Książki: „Bielszy odcień śmierci”

27 listopada, 17:3019:00

otwarte książki, widać zapisane strony. Na tym tle znajduje się napis na żółtym tle: „Dyskusyjny klub książki. Prowadzenie: Anna Domagalska"

Zapraszamy do udziału w Dyskusyjnym Klubie Książki. Najbliższe spotkanie odbędzie się 27 listopada o 17:30 w Literackiej (na ulicy Kraszewskiego 26). Spotkanie poprowadzi Anna Domagalska.

DKK to wieloletni wspólny projekt Instytutu Książki i Bibliotek Wojewódzkich. Pomysł oparty jest na założeniu, że nie trzeba być krytykiem, by czerpać przyjemność z rozmawiania o literaturze.   

Jeżeli kochacie książki tak jak my i lubicie o nich dyskutować, zapraszamy 😊 

W listopadzie będziemy omawiać jedną z najlepszych powieści sensacyjnych, francuskiego pisarza Bernarda Miniera zatytułowaną “Bielszy odcień śmierci”.Jest to pierwszy tom cyklu z komisarzem Martinem Servazem. Trzymająca w napięciu od początku do końca akcja, wielowątkowość fabuły, plastyczność przedstawionego świata, głęboki rys psychologiczny postaci i niespodziewane zwroty akcji składają się na to dzieło. Polecane przez najlepszych specjalistów gatunku jak Harlan Coben czy Tess Gerritsen. 

Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji przeczytać tej książki, możecie wypożyczyć egzemplarz w filiach: Broadway, Kamionka, Przylesie, Sopoteka oraz Literacka, w której odbędzie się wydarzenie.  

Szczegóły

Data:
27 listopada
Godzina:
17:30–19:00
Kategorie Wydarzenie:
,

Miejsce wydarzenia

Literacka
ul. Kraszewskiego 26
Sopot, pomorskie 81-814 Poland
+ Google Map
Phone
519391596
Skip to content