Ładowanie Wydarzenia

« All Events

Miejsce książki w internecie. Spotkanie z Ewą Cieślik

26 kwietnia, 18:0019:00

Zapraszamy na spotkanie z Ewą Cieślik, naczelną największego w Polsce portalu książkowego – Lubimyczytać.pl, z którą porozmawiamy o miejscu książki w Internecie. O tym, jak działa znany portal, jakie treści są lepiej przyjmowane przez odbiorców i co zmieniło się w opisywaniu książek przez lata działalności Lubimyczytać. Jeżeli jesteście ciekawi, na co powinni zwracać uwagę wszyscy, którzy zajmują się pisaniem recenzji i jak książkowe hobby zamienić w pracę, zapraszamy do Sopoteki 26 kwietnia o 18:00. Wstęp wolny.  

Spotkanie z Ewą Cieślik jest trzecim ze spotkań w ramach projektu #czytam. W projekcie chcemy zaprosić uczestników do udziału w spotkaniach, które przyjmą formę teoretyczną i warsztatową. W spotkaniach ze specjalistami popularnych mediów społecznościowych oraz współtwórcami internetowych portali książkowych chcemy stworzyć przestrzeń do rozwoju własnych zainteresowań. Chcemy aby uczestnicy projektu dołączyli do grupy, która świadomie i twórczo promuje czytelnictwo w sieci. Projekt jest finansowany ze środków miasta Sopotu.

Ewa Cieślik – koordynatorka redakcji lubimyczytać.pl. Z wykształcenia historyczka sztuki, mająca 14-letnie doświadczenie w pracy w kulturze. Pisze, redaguje i promuje. Pasjonatka słowa, wielbicielka obrazu, entuzjastka rozmów z ciekawymi ludźmi. 

Szczegóły

Data:
26 kwietnia
Godzina:
18:00–19:00
Kategorie Wydarzenie:
, ,

Miejsce wydarzenia

Sopoteka
Tadeusza Kościuszki 14
Sopot, pomorskie 81-704 Poland
+ Google Map
Phone
500663485
Skip to content