Ładowanie Wydarzenia

« All Events

Spotkanie autorskie z Anną Oszajcą: „Wideotwórca. Jak tworzyć filmiki w social mediach”

22 kwietnia, 18:0019:00

zdjęcie anny oszajcy, napis spotkanie autorskie, zdjęcie okładki książki

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Anną Oszajcą – trenerką wideo i mentorką marek osobistych na spotkanie autorskie wokół jej książki „Wideotwórca. Jak tworzyć filmiki w social mediach”. Książka odpowiada na pytania: jak przełamać się do kamery i mówić ze swobodą w mediach społecznościowych.

Anna Oszajca – trenerka wideo, mentorka marek osobistych, producentka i reżyserka reklam do kampanii digital, ekspertka i strateg marek w dziedzinie social mediów.
Szkoliła i współpracowała z takimi markami jak Alior Bank, Wella, Grupa Żywiec, Zaiss, Panek CS, Cyfrowy Polsat, Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie – projekt Narodowego Banku Polskiego oraz Politechnika Łódzka – projekt Santander.

Współtwórca największej firmy szkoleniowej w zakresie rozwoju osobistego w Polsce – Heksagon Group, Certyfikowany trener Instytutu NAO London, absolwentka fakultetu Uniwersytetu w Cambridge oraz kierunków Marketing & PR, Sztuka Współczesna – wiedza i rynek.
Anna tworzy strategie treści marek w social media. Pokazuje, jak wydobyć indywidualny charakter oraz kreować pozytywny wizerunek firm i osób. Uczy, jak publikować w internecie, skalować i automatyzować działania marketingowe, by budować relacje z odbiorcami

Spotkanie odbędzie się 22 kwietnia o 18:00 w Sopotece.

Szczegóły

Data:
22 kwietnia
Godzina:
18:00–19:00
Kategorie Wydarzenie:
,

Miejsce wydarzenia

Sopoteka
Tadeusza Kościuszki 14
Sopot, pomorskie 81-704 Poland
+ Google Map
Phone
500663485
Skip to content