Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Warsztaty początkującego pisarza

29 kwietnia, 17:3019:00

na grafice utrzymanej w beżowych barwach znajdują się dwa pióra do pisania (w lewym górnym rogu) oraz ręczne, niewyraźne zapiski. Na tym tle napis: „Warsztaty początkującego pisarza. prowadzenie: Anna Domagalska"

Warsztaty początkującego pisarza zrzeszają początkujących pisarzy, zarówno młodszych jak i starszych.

Warsztaty początkującego pisarza  ruszyły dziewięć lat temu w Sopotece. Ich zadaniem jest nauczenie uczestników jak zacząć pisać, jak rozwiązywać problemy na długiej drodze pisarskiej i jak na niej wytrwać. Jeżeli pragniecie zostać pisarzami, uzyskać fachową poradę, sporą dawkę pozytywnej energii i poznać ludzi, którymi w życiu kieruje ta sama pasja, zapraszamy w każdy ostatni poniedziałek miesiąca.  

Wydarzenie odbędzie się 29 kwietnia o 17:30 w Literackiej przy ul. Kraszewskiego 26 w Sopocie Kamiennym Potoku. Poprowadzi je Anna Domagalska.

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod adresem email: literacka@mbp.sopot.pl

Anna Maria Domagalska – urodzona w 1977 roku w Gdyni, zamieszkała w Sopocie. Absolwentka Wydziału Filologiczno-Historycznego Uniwersytetu Gdańskiego, kierunek: historia. Nauczyciel historii i języka angielskiego w V Liceum Ogólnokształcącym w Gdyni i w Prywatnej Szkole Podstawowej „Liber” w Gdyni. Następnie pracownik czytelni naukowej Biblioteki Gdańskiej PAN. Aktualnie kierownik filii Literackiej Biblioteki Sopockiej. 

Jest autorką programu nauczania historii z elementami języka angielskiego dla szkół podstawowych zatwierdzonego przez kuratorium. Jej pasją są książki, zwłaszcza literatura fantastyczna i sensacyjna. Sama pisze. W 2018 roku opublikowała opowiadanie „Z bronią przy oku, z bronią przy nodze” w antologii „Tumskie Wzgórze”. Właśnie kończy powieść fantastyczną zatytułowaną „Czarne pudełko”. Mówi biegle po angielsku. Prowadzi warsztaty pisarskie w Literackiej, na których dzieli się wiedzą pozyskaną od pisarza, redaktora i męża, Dariusza Domagalskiego. 

Details

Date:
29 kwietnia
Time:
17:30–19:00
Event Categories:
, ,

Venue

Literacka
ul. Kraszewskiego 26
Sopot, pomorskie 81-814 Poland
+ Google Map
Phone
519391596
Skip to content